In Your Eyes – Charlotte Day Wilson / BADBADNOTGOOD

Mul on raske uskuda, et ma seda postitust varem ei ole teinud. See laul oli mul obsessiivses rotatsioonis mingi aasta tagasi võibolla? Sattusin uuema esituse peale hiljuti ja sõltuvus tuli tagasi.

Kõik algas sellest esitusest / versioonist ja videost (see on 360kraadine video, seda saab liigutada – tehke seda, jumala eest!):

See aga peaks olema sama sessiooni teine võte (sest 360 kaamera näitaks ära inimesed kaameratega, eksole?) ja minu kõrvadele maitseb see teistmoodi. Energia on hoopis teine (tempo ka?), vbl mõjutab ruumis viibivate inimeste arv heli, esitust, vbl on mikrofonid paigutatud teisiti või kasutatud teisi mikrofone või mixe. Need on ainult mu oletused. Tegelikult tahaks jubedalt teada, mis tegelikult teisiti on. Kui keegi targem tahab pakkuda, tehke oma oletused, palun.

Aga see uuem versioon, mille otsa hiljuti koperdasin on Charlotte’iga, kuid ilma BADBADNOTGOOD’ita.

Ka täitsa meeldib, kuigi on üsna teistsugune.

Charlotte Day Wilsonist tean praegu väga vähe, BADBADNOTGOODist veel vähem. Aga kuulan nad mingi hetk ilmselt kõik läbi.

Stuudioversioon BADBADNOTGOOD’i albumilt IV, mis mulle peale seda esimesena kuuldud versiooni praktiliselt üldse ei meeldinud hakkab ka juba üsna hea tunduma (on tõesti 1970ndate vaibi, nagu üks kommenteerija väitis).

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s