Melanie Faye

Otsisin Mac DeMarco kontserdi videosid YT-st ja leidsin Melanie Faye, kes soojendas Maci Hollywoodi Palladiumis (kahjuks mitte Riia Palladiumis). Ja siis jäi mu ajju kinni see Heavy Mellow’ga tehtud lugu:

Ilmselgelt on tegu noore muusikuga, kellelt ei saa tähelepanu pöörata (ja hoian kõrvu lahti ning üritan mitte tema debüüti maha magada – peaks peagi juhtuma). Hilisem guugeldamine ütles, et tal hoiavad tõenäoliselt silma peal ka teised (näiteks SZA). Ma kasvasin küll R&B peal üles, kuid viimasel ajal olen seda nii vähe kuulanud / ei ole leidnud eriti inspireerivaid muusikuid, kes minu maitse järgi R&B’d edasi on liigutanud, aga Melanie Fayed kuuldes ajas alateadvus kõrvad kikki ja nüüd on ülateadvus ka mestis. Tema mängimisest kostab vaieldamatult, et ka tema kasvas R&B peal üles.

Melanie räägib kitarrimängimisest ja uuest Fenderi Player Series Stratocasterist

Melanie räägib numbrisüsteemist

Loodan, et see on inspiratsiooniks noortele ja vanadele algajatele kitarristidele. Kahjuks viib ainult harjutamine edasi. Mitte keegi ei sünni instrumenti mängida osates. Isegi mitte Melanie Faye.

Lisainspiratsiooni ja informatsiooni naistele ja tüdrukutele: kas teadsite, et on olemas selline ajakiri nagu She Shreds? Mina ei teadnud. Aga tänu nende intervjuule Melaniega nüüd tean.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s