Alexandra Savior

Alexandra Savior on artist, keda olen viimased kuud nii palju kuulanud, et temata ei kujutaks ma enam oma muusikakollektsiooni ja elu ette.

Targa ja andeka noore naisena, paistab, et tal on rohkem põhjendatud hirme kui mingeidki illusioone muusikatööstusest. Tema esimene album valmis koostöös Arctic Monkeyse Alex Turneri ja nende pikaajalise produtsendi James Fordiga. Alex ja Alexandra kirjutasid laulud koos ning üldjuhul on sellest välja loetud Alexi liigset mõju. See on tõesti veider olukord, mis pole iseenesest kuigi kadestusväärne. Kipun samuti pigem nõustuma muusikaajakirjanikega, kes kas vihjavad või ütlevad lausa välja, et plaadifirma oleks võinud tal lasta kauem küpseda, areneda ning lõppkokkuvõttes võimaldanud talle iseloomulikuma debüüdi valmistamist. Aga Savior on nii hea, nii huvitav, nii haarav, et olen rohkem kui tänulik ka selle frankensteinipalakese eest – kes teab, millal ta järgmine album ilmub ja kas üldse.

Mul on väga tugev teooria, mis on ka videotega tõestatav, et ta on isegi tugevam ja huvitavam esineja, kui stuudios tegutseja.

Aga jah, ta absoluutselt ei vääri seda, et tema vastu tuntaks huvi vaid Alex Turneri pärast. Kui aga keegi enda jaoks Alexandra tänu Alexile leiab on see vist aktsepteeritav.

Isegi telesaates vaadatuna on ta hea

Intervjuu temaga

Temaga seondub lisaks Turnerile veel üks controversy. See tegi minu jaoks kontsertvideote leidmise natuke raskemaks. Tema bänd. Kui õigesti märganud olen, on tal olnud kaks-kolm bändi. Loogilise järeldusena olen lisanud videod ühest mulle meeldinud koosseisust, teised koosseisud väga ei meeldinud.

Kuulu järgi on ta nüüd pausil ja läheb ülikooli. Good for her. Hoian loomulikult pöidlaid, et ta muusikategemisega kunagi (aga siiski väga varsti) jätkab ning leiab bändi, mis talle kõige paremini sobib, ja teeb järgmise albumi palju rohkem oma maitse järgi.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s