anglofiilist melomaan

Feisti kontsert x 2

Posted by veerand &emdash; august 14, 2012

Kui nüüd aus olla, olen rahul, et olen näinud viimase albumi tuuri kahes eri koosseisus. Muidu oleks veidi igav olnud. Aga pasunistid, keda eelmises postituses mainisin, need oleks kõlanud umbes nii:

Mulle jubedasti meeldis see minimalistlik jorin uue plaadi lugude saateks. (Ja ma mäletasin õigesti, et neid oli vähemalt neli!)

Kaks väga erinevat kogemust. Üks kontsert kõige kaugemal kodust, kus eales käinud olen, teine kodule väga lähedal. Üks kontsert vaadatud peaaegu täielikult istudes ja kuulates (kuigi istudes tantsides), teine algusest lõpuni tantsides-lauldes (vabandan kõigi ees, kes said tasuta pealekauba stereot). Üks kontsert, kus enamus lugusi olid pigem võõrad, teine kontsert, kus peaaegu kõik lood olid väga tuttavad. Üks kontsert, kus kuni viimaste lugudeni ei näinud Feisti nägugi (nii kaugelt vaadates), teine kontsert, kus kõigi laval olijate silmamunad olid näha. Üks kontsert, kus ei teadnud, mida oodata, kõik oli uus-huvitav-võõras, teine kontsert, kus tuli meelde, kuidas kõik käib.

Aga ühte võin öelda: iga korraga läheb Feist paremaks! (teine kontsert meeldis rohkem) (ja ma pole kunagi ka nii head eesti publikut näinud)

Ja seda võin kaa öelda: ootan kolmandat korda (aga ka uut plaati, palun!)

Tervitused kõigile kontserdikülalistele ja Toomas-Hendrikule!

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: