anglofiilist melomaan

Grimes, Azealia Banks

Posted by veerand &emdash; juuni 17, 2012

Ma muidu ei kuula sellist muusikat, kuidasiganes seda tänapäeval ka liigitatakse. Ma nii palju julgen öelda, et need siin on meeldejäävad, kaasahaaravad palad, mis on pinnapealsel moel nauditavad. Aga millegipärast on mul tunne, et tänapäeva popp manipuleerib minuga ja ma ei tahaks lihtsameelne olla.

Kaks asja ühendavad minu jaoks Grimesi ja Azealiat – nad on kahtlemata omapärased ja andekad noored artistid, ja kummalgi on üks (kaks) lugu, mis väga meeldib, kuid ülejäänud repertuaar ei lähe üldsegi peale. Olgu selle postituse jagamine neile karistuseks!

Grimes – Oblivion

pst, Grimesil on üks lugu veel, mis täitsa meeldib, aga sellel pole videot (Genesis).

Azealia Banks…uhh, ma lugesin ta nime mitmest kohast (nagu ka Grimesi oma) ja eeldasin, et ei tasu teda üles otsida, kuna ta pole mu žanritest, aga sattusin kogemata “212” peale ja… oh sa ##¤¤%”&!!! nii geniaalset popplugu, esitust ja videot pole mina oma elu sees vist varem näinud, vähemalt mitte midagi, mis seda lugu ja videot meenutaks. Aga. Aga-aga-aga-aga. Millest ta laulab? No vot. Täiesti puhta südametunnistusega seda lugu nautida ei saa. Ütleks, et sõnad on väga explicit, aga enamus on släng ja eufemism, kuigi explicit ridu on kaa. Edu dešifreerimisel!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: