anglofiilist melomaan

Miks ma ei taha kirjutada Lana Del Reyst

Posted by veerand &emdash; jaanuar 31, 2012

Noh…esmakuulmisel (olgu, isegi poolel tosinal kuulamisel) oli Video Games täitsa tegija popplugu, lausa sõltuvust tekitav popplugu. Teadmata mitte vähimatki LDRi promojutust ja blogijate reaktsioonist häiris natuke loo sõnades peituv suhtumine ja sõnum. Täielik allaheitlikkus ja blatantne anti-feminism on tänapäeval kergelt häiriv kuulda ja ega seda põhimõtteliselt ei kuule kah. Omamoodi tõesti julge sellistest asjadest laulda tänapäeval. Aga ajapikku kipub kujunema arvamus, et see risk ei olnud vist väga teadlik ega tahtlik ega kaalutletud. Pigem käib see lihtsalt pealiskaudse nostalgitsemise juurde.

Debatti LDRi võltsuse ja manufakteerituse osas ei viitsi ma ka siin lahti harutama hakata. See teema ei ole nii must-valge ja LDRi puhul on pigem probleemiks selle kõleda kesta ja sileda pealispinna juurest puuduv lavaline sarm.

Kokkuvõtteks võin öelda, et hüsteeria ei olnud seda väärt ja plaadifirma on juba oma tahtmise saanud – üüratutes kogustes publicityt keskpärasele tootele. Isiklikult tekitas nördimust absurdne vaimustus mõningate raadio dj’de ja muusikakriitikute poolt, kellelt oleks oodanud rohkem läbinägelikkust ja perspektiivitunnet. Praeguse seisuga võib juba öelda, et LDR on ühe hiti naine. Ausalt öelda täitsa huvitav oleks teada, mis tulevik talle toob. Sest keskpärasus ei välista ju edukust.

Põhjalik, läbinägelik ja perspektiiviga arvustus tema (täna ilmunud?) albumile Anthony Fantanolt.

.

Ja kergemeelne cover austraalia (nalja?)bändilt Bluejuice.

P.S. Seda rannarätikut tahaks küll. Ilma naljata!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: