anglofiilist melomaan

Tinie Tempah – Pass Out

Posted by veerand &emdash; märts 11, 2011

Tinie on minu jaoks Ühe-Hiti-Tinie. Mul ei oleks midagi selle vastu et temast saaks Kahe-Hiti-Tinie, aga seni on kõik ta teised lood olnud kuulamatud. Nii et “Pass Out” on täielik anomaalia. Eeldatavalt on Tinie räppar, mis tähendab, et tema teha on sõnad ja vokaal hm ja wiki ütleb, et autor ja produtsent on siis Labrinth. Oeh ja Simon Cowelli plaadifirma on Syco, mis Labrinthi endale võttis. Ja Tinie+see lugu on legendaarse Parlophone‘i peal. Huvitav, kes nüüd Parlophone’i omanik on? EMI ja Citigroup? Yikes! Oeh.

No igatahes selle looga on küll kümnesse pandud: ideaalselt meeldejääv, moodsad helid, üleelusuurune peoträkk, päritolult krants (vähemalt elusesituses on kuulda mitut žanri ja päritolu).

Mulle tohutult meeldib bändiga versioon, eristatavate trummide ja kitarridega ja lõpus rõhutatud rastabiidiga ja peale seda meenutab Arctic Monkeysid ja Jamie T-d ja Rage Against The Machine’i.

Ametlik video ja lindistatud versioon. See produktsioon meeldib mulle tunduvalt vähem. Aga põhimeloodiat ja biiti peab siiski kiitma. Et siis aitäh, Labrinth! Mis sõnadesse puutub siis need on lapsikud aga samas ka piisavalt naljakad, et nautida.

Ahjaa, ma vist ei maininud…tegemist Briti muusikaga. Londoni poisid.

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: