anglofiilist melomaan

kolm vaadatavat komöödiasarja

Posted by veerand &emdash; märts 7, 2011

Raskemeelsuse vastu. Aitab.

See on neist kolmest kõige uuem (alles esimest hooaega jookseb) ja mu meelest ka kõige parem. Bob’s Burgers.

Tutvustus ja treiler jätavad nadima/nõmedama mulje kui sari tegelikult on. Tegemist kogupere flash animatsiooniga. Tegelased on äärmiselt toredad, eriti lapsed, ja kerge MTV hiilgeaja alternatiivanimatsiooni hõng on asjal juures. Ristand “Daria’st” ja “American Dad’ist”, pluss kübeke “Napoleon Dynamite’i”. No vot, käisin “Daria” trumbi maha aga ma arvan, et ei liialda.

Teist hooaega jooksev Bored to Death on ka täitsa vaadatav. Jason Schwarzman ja Ted Danson teevad nauditavaid rolle. Schwarzman jätkab samas liinis rolliga kui Huckabeesi ja Darjeelingu filmides. Seega, kui need filmid peale lähevad, sobib tõenäoliselt ka see sari.

Ja kolmandaks kaks hooaega jooksnud lõpetatud Better off Ted (palju B-sid ja T-sid ja surmavihjeid, kas pole?). Selles sarjas kaa nauditavad karakter-rollid, nimedest tuntuim vast Portia de Rossi. Sisu poolest neist kolmest sarjast kõige intelligentsem – suurfirma, eetika, tänapäeva töömesilase elu mõte. Ütleks, et ameeriklased ei oska “The Office’it” teha aga kontorisitcomina on see väga tugev konkurent. Peris kahju, et seda edasi ei tehta. Mitte eriti revolutsiooniline sari, aga korralik.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: