anglofiilist melomaan

The Vines elab veel

Posted by veerand &emdash; oktoober 2, 2010

Mäletate veel gruppi nimega the Vines? Craig Nicholls eksole?

See sissekanne sai tegelikult alguse sellest, et needledrop küsis: “Mis on halvim nähtud elusesitus?” ja keegi mainis Vinese Lettermani saates.

Nii. Ma vaatasin klippi, teades, et Nichollsil on diagnoositud Aspergeri sündroom. Aga. Ma mäletan väga hästi, kuidas see lugu kõlama peaks ja mulle Vines jubedast meeldis (meeldib). Ja sellest kõigest hoolimata on see üks tohutult nauditav esitus. Kohutavalt naljakas. Äärmiselt meeltlahutav. Jah, muusikaliselt küll kohutav, aga äärmiselt nauditav ikkagi. No nii halb, et see on hea.

Ja samas, hakkas piinama mõte, et mis seal siis ikkagi juhtus. Kas Nichollsiga olid asjad tõesti nii halvasti või mis. Ja too artikkel osutus äärmiselt abivalmiks ja põhjalikuks. Ja tundsin end natuke halvasti, et olin toda esinemist nii väga nautinud.

Aga. Siis leidsin järgmise Vinesi elusesituse. Joolsi saates. Ja Joolsi reaktsioon loo lõppedes tegi mu enesetunde palju paremaks. Talle ka meeldis selline esinemine. Väga meeldis.

The Vines elutseb-tegutseb edasi. Tundub, et bänd nii väga enam ei tuuri, 2008 vist küll tuuris, aga laseb edasi ja mul on tunne, et tuleks nende lugudele pilk peale visata.

Advertisements

Üks vastus to “The Vines elab veel”

  1. Thank you for sharing your thoughts. I really appreciate your efforts and I am waiting for your further post thank you
    once again.
    http://www.kiss-esca.com/userinfo.php?uid=448477

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: