anglofiilist melomaan

Libertines taas

Posted by veerand &emdash; aprill 3, 2010

Eks veidramaidki asju ole juhtunud. Aga see võtab küll šokolaadikoogi! Paar päeva tagasi pressikalt. Kes veel ei tea – Libertiinid on taas koos, esialgu küll selleks, et esineda Reading ja Leeds festivalidel. Nagu ikka südant kõrvetanu, esialgu ei taha asjast eriti teada. Mossitasin siin ja mõtlesin, kas seda on ikka vaja. Aga kui seda videot nägin, neid koos mängimas, heldis süda taas, va reetur, ja nüüd tuleb juba päris rõõmus tunne peale. No vaadake neid! Armsad nagu kutsikad!

Ohh kurat küll, ma tean natuke liiga palju. Mäletan igat nooti igast laulust. Mõistan, miks nad üksteist küünarnukkidega togivad. Märkan, millal üks või teine valesti mängib või laulab. Miks Carl vasakut õlga tõstab (mõndade nootide painutamine on peris raske töö, tuleb kogu kehaga väänata). Aiman, kuidas mõne mehe psüühika toimib (mis tingimustel tähelepanu tahab ja kuidas enesekindlamalt tunneb).

Igatahes. Hoidun edasistest kommentaaridest esialgu. Hea tahte väljenduseks võin aga siiralt öelda: “Tere tulemast tagasi!”

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: