anglofiilist melomaan

Libertines taas

Posted by veerand &emdash; aprill 3, 2010

Eks veidramaidki asju ole juhtunud. Aga see võtab küll šokolaadikoogi! Paar päeva tagasi pressikalt. Kes veel ei tea – Libertiinid on taas koos, esialgu küll selleks, et esineda Reading ja Leeds festivalidel. Nagu ikka südant kõrvetanu, esialgu ei taha asjast eriti teada. Mossitasin siin ja mõtlesin, kas seda on ikka vaja. Aga kui seda videot nägin, neid koos mängimas, heldis süda taas, va reetur, ja nüüd tuleb juba päris rõõmus tunne peale. No vaadake neid! Armsad nagu kutsikad!

Ohh kurat küll, ma tean natuke liiga palju. Mäletan igat nooti igast laulust. Mõistan, miks nad üksteist küünarnukkidega togivad. Märkan, millal üks või teine valesti mängib või laulab. Miks Carl vasakut õlga tõstab (mõndade nootide painutamine on peris raske töö, tuleb kogu kehaga väänata). Aiman, kuidas mõne mehe psüühika toimib (mis tingimustel tähelepanu tahab ja kuidas enesekindlamalt tunneb).

Igatahes. Hoidun edasistest kommentaaridest esialgu. Hea tahte väljenduseks võin aga siiralt öelda: “Tere tulemast tagasi!”

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: