anglofiilist melomaan

tähelepanu – Kieran Leonard!

Posted by veerand &emdash; september 26, 2009

Usun sellesse laulukirjutajasse/muusikusse/lauljasse/poeeti/inimesse väga. Inimkonna kogu ajaloo vältel on temasuguseid vähe, tänapäeval on ta lausa haruldane. Ja kõik, mis ta kohta kiituseks kirjutatud, on tõsi. Võrdlused Piafi, Dylani ja Cobainiga ei ole vääritult üle pingutatud.

Ta kipub pisut müstiline olema, teisisõnu: ei laterda naljalt unustamiseni iseendast. Selles intervjuus aga küsitakse õigeid küsimusi ja Kieran annab huvitavaid vastuseid. Soovitan. Ahjaa, pealegi too ajakiri – kirjandust, kunsti, muud kajastav iseseisev Battered Suitcase, on täitsa korralik. Uus, aga tubli.

Eelistatuimalt on Kieran Leonard üksinda oma akustilise kitarriga suht väikeses ruumis. Selleks peab aga pühapäeva õhtuks Londonisse sõitma. Vahel harva saadab teda ka viiuldaja või suupillimängija. Haruldane elamus garanteeritud. Haarab hinge kaasa ja õhtu lõpuks olete veendunud, et elasite üle kehavälise kogemuse, teil tekib vastupandamatu tahtmine ta kätt suruda ja kuidagiviisi oma vaimustust väljendada. Pole häbeneda. Olen seda ise näinud. Mitu korda. Ja kui nüüd täitsa aus olla…vist teinud ka.

Järgmiseks soovitan Kieran Leonard and the Horses nime all esinevat üksust, kus lisandub basskitarrist, soolokitarrist ja trummar ning Kieran võtab enamus lugude jaoks ette elektrikitarri. Eelistatuimaks variandiks samuti suht väike esinemisruum. Toimib väga hästi ka suuremas saalis. Selleks tuleb aga jälgida tema tuurikalendrit ja püüda end poetada kas briti saarele või sügise paiku ameerika ühendriikidesse. Energia ja muusika põrkub ja võngub seintelt, laest, põrandast, Kieran transformeerub transistunud šamaaniks ja mõtled imestusega kas see on tõesti see sama inimene, kes  hingestatult akustiliste traatide abil nutma ja mõistma paneb.

Jah, ma saan aru, et geograafilised gabariidid on bitch. Maailm on küll väike, aga pagan, alati ei jõua isegi sinna lähiprovintsi Londonisse. Nonii, peale vähest ootamist on loota siis lõpuks ometi Kierani lindistusi. Küll bändiga seekord. Mis tähendab, et lugudel hoopis teine kõla ja elu kui akustiliselt. Tema õnneks aga toimivad laulud mõlemat moodi.

Veikest mekki klippide ja mõningate täispikkuses lugudega temakosmosest (ja veebilehelt – seal on teised lood).

Alljärgnev tema stiilis kirjutatud info singlite ja EP ilmumise kohta.

A Letter for a Scapegoat….

All you bleeding young dudes, Here’s the news;

The ‘Scapegoat’ EP….after protracted negotiations with NASA and Wise Wolf Records.. We are releasing this record under slightly unconventional means…

With Each FULL MOON a new track will be released Online, and you can download the song, burn to disc,  and add to your Limited Edition 1 of 500 Scapegoat boxset, beginning on:

The build your own boxset begins on October 4th, with the release of ‘Song For The Doomed’..

Order The Limited Edition ‘Scapegoat’ EP Boxset Now Online here: www.kieranleonardmusic.com

LUNAR RELEASE DATES

Sun 4th Oct – Chapter 1: Song for the Doomed
Mon 2nd Nov 2009 – Chapter 2: Jerusalem
Wed 2nd Dec 2009 – Chapter 3: Oedipus Rex
Thur 31st Dec 2009 – Chapter 4: The King, My Father

This record was Produced by Carl Barat (Libertines)
Mixed by Chris Sheldon (Radiohead, FooFighters)

Some People have said these things:

‘Sounds like Bob Dylan…Looks like Kurt Cobain” NME .com
‘A Voice like Edith Piaf’s…’ BBC Radio 5 Live
‘The Heartbreak of Cohen…with Rage against the Machine’ Absolute Radio

* As is customary when engaging in ancient shamanic practices and releasing records at the same time, there are a lot of exciting things happening… We’re gigging extensively across London, and the UK. So keep up to date with the gig schedule via the website and myspace… Sign up to the mailing list on the web to get Gig and Release Updates…

* There are also 4 ‘FULL MOON” Release Parties scheduled, they will be held at esoteric and secret venues, so sign up to the mailing list to receive direct instruction on Venue Date & Time of these EVENTS.

*  In October, The government are unbelievably allowing the Horses and I to venture over seas for a Grand tour of New York,  appearing at the CMJ Festival for our colonial cousins… We are playing Lots of shows, so don’t ruin your life and not come!

* We are also Urging people to come forward and make their own MUSIC VIDEOS for the 4 EP Tracks, the grungier the better, all you need is a mobile phone camera, and Idea and ideally a working understanding of Eucilidean Geometry and Eyes. We will be posting all Videos recieved onto the webite and Youtube.

Tonight We are doing a live radio session on Absolute Radio tune in from 10pm.. see you all at a Gaslight soon..

SCAPEGOAT DISCLAIMER NOW FOLLOWS

THIS RECORD WILL NOT HELP YOU A) get a job b) Find meaning c) Be an instrument of Redemption

It’ll sit like a splinter of glass in the bottom of your pint glass, a burr in your thumb, grit in the oyster, the changeling in your court, the undersea earthquake, the great white shark leaping, the condemned man smiling, a virus at moment of replication, a giro cheque in the waldorf…..

ARE YOU…
Tired of feeling unsettled and anxious?
Fail to understand the modern living?
Not done enough for the economy?
In desperate need of a wife?
Find your existence harrowing?
Moodily resistant?

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: