anglofiilist melomaan

kontsert BBC pleieris

Posted by veerand &emdash; detsember 3, 2008

Kõige viimasem “külastatud” kontsert toimus mu voodis ja lõppes mõni minut tagasi. Häbi…ikka vastavalt rikutuse tasemele! Ei noh! Vaatasin BBC iPlayerist 28 novembril eetris olnud saadet “The Clash Live: Revolution Rock”. Donn Lettsi juhatatud antoloogia – 60 minuti jagu Clashi kontsertesitusi läbi kogu nende karjääri. Paar selgitavat lauset Zane Lowe poolt pealtloetuna iga loo vahel. Aga põhimõtteliselt on see nii lähedal Clashi kontserdil olemisele, kui mina eales saan. Ilmselgelt. Kuna Clashi pole ju enam.

Kujutan ette, et nende kontserdid olid vägevad. Kui nad isegi arvutiekraanilt maha tahavad hüpata. Jube animeeritud/elektritseeritud tüübid. Ei tulegi ükski kaasaegne bänd kohe ette, kes laval füüsiliselt nii särtsu täis oleks.

Seda põhimõtteliselt väidakski, et ma usun, et nad olid väga hea live bänd. Ja ma leidsin enda jaoks paar uut Clashi lugu. Võiks võib-olla nende albumid kunagi soetada. Kunagi. Kui maise vara kogumine veidi loogilisem tundub.

Väljaspool ühendkuningriike asujaile ütleks veel – näänäänäänänää!! Sest teie BBC iPlayerit vaadata ei saa! Hm, aga miks nad seda raha eest ei võimalda, ma päris ei mõista.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: