anglofiilist melomaan

kontsert BBC pleieris

Posted by veerand &emdash; detsember 3, 2008

Kõige viimasem “külastatud” kontsert toimus mu voodis ja lõppes mõni minut tagasi. Häbi…ikka vastavalt rikutuse tasemele! Ei noh! Vaatasin BBC iPlayerist 28 novembril eetris olnud saadet “The Clash Live: Revolution Rock”. Donn Lettsi juhatatud antoloogia – 60 minuti jagu Clashi kontsertesitusi läbi kogu nende karjääri. Paar selgitavat lauset Zane Lowe poolt pealtloetuna iga loo vahel. Aga põhimõtteliselt on see nii lähedal Clashi kontserdil olemisele, kui mina eales saan. Ilmselgelt. Kuna Clashi pole ju enam.

Kujutan ette, et nende kontserdid olid vägevad. Kui nad isegi arvutiekraanilt maha tahavad hüpata. Jube animeeritud/elektritseeritud tüübid. Ei tulegi ükski kaasaegne bänd kohe ette, kes laval füüsiliselt nii särtsu täis oleks.

Seda põhimõtteliselt väidakski, et ma usun, et nad olid väga hea live bänd. Ja ma leidsin enda jaoks paar uut Clashi lugu. Võiks võib-olla nende albumid kunagi soetada. Kunagi. Kui maise vara kogumine veidi loogilisem tundub.

Väljaspool ühendkuningriike asujaile ütleks veel – näänäänäänänää!! Sest teie BBC iPlayerit vaadata ei saa! Hm, aga miks nad seda raha eest ei võimalda, ma päris ei mõista.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: