anglofiilist melomaan

Bonkersfest

Posted by veerand &emdash; juuli 22, 2008

Käisin laupäeval Bonkersfestil. Festival nagu festival ikka, lõbusõiduatraktsioonid, muusikaline meelelahutus, mängud, klounid, etlemised, voldikud, nännid. Aga hullude poolt korraldatud ja hulludelle ja tavalistele inimestele mõeldud. Vaimse tervise ja hulluse paremaks mõistmiseks ja sotsiaalseks normaliseerimiseks. Või noh, nii ma asja enda jaoks kokku võtsin. Väga tore oli. Oli hulle, oli perekondi lastega, oli niisama laupäeva nautijaid.

Pildil olevad muusikud tegid tõsiselt hullu muusikat. Klahvist oli ka. Üldmulje oli nagu veidi hullem Rein Rannaplus. Mingit loogikat muusikal nagu ei olnud aga püsti tõusta ja minema kõndida ka ei suutnud, oli peris haarav. Aga oleks nad veidi kauem mänginud, oleksin vist hulluks läinud.

Monopoli mäng katkestati (nad seisavad suure Monopoli laua peal) ja kaks meest hakkasid etlema ühe lugu teatrikoolist, hullusest, kodutusest, uuest algusest ja ühiskonna abistajaks olemisest.

Vana mees turnis ja jamas, mul oli hirm ta pärast. Võitlesin enesega, kas ja kuidas pildistada teda jägivaid politseinikke, nad vaatasid üsna ennastunustavalt ja armsalt. Aga no ei tihanud ja nad oleks märganud.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: