anglofiilist melomaan

Bonkersfest

Posted by veerand &emdash; juuli 22, 2008

Käisin laupäeval Bonkersfestil. Festival nagu festival ikka, lõbusõiduatraktsioonid, muusikaline meelelahutus, mängud, klounid, etlemised, voldikud, nännid. Aga hullude poolt korraldatud ja hulludelle ja tavalistele inimestele mõeldud. Vaimse tervise ja hulluse paremaks mõistmiseks ja sotsiaalseks normaliseerimiseks. Või noh, nii ma asja enda jaoks kokku võtsin. Väga tore oli. Oli hulle, oli perekondi lastega, oli niisama laupäeva nautijaid.

Pildil olevad muusikud tegid tõsiselt hullu muusikat. Klahvist oli ka. Üldmulje oli nagu veidi hullem Rein Rannaplus. Mingit loogikat muusikal nagu ei olnud aga püsti tõusta ja minema kõndida ka ei suutnud, oli peris haarav. Aga oleks nad veidi kauem mänginud, oleksin vist hulluks läinud.

Monopoli mäng katkestati (nad seisavad suure Monopoli laua peal) ja kaks meest hakkasid etlema ühe lugu teatrikoolist, hullusest, kodutusest, uuest algusest ja ühiskonna abistajaks olemisest.

Vana mees turnis ja jamas, mul oli hirm ta pärast. Võitlesin enesega, kas ja kuidas pildistada teda jägivaid politseinikke, nad vaatasid üsna ennastunustavalt ja armsalt. Aga no ei tihanud ja nad oleks märganud.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: