anglofiilist melomaan

Dirty Pretty Thingsi kontserdid uue albumi väljatulekust saadik

Posted by veerand &emdash; juuli 7, 2008

Kuhu ma jäingi?

Teil oli Franz Ferdinand ja ma väga kadestan teid. Londonisse nad mängima vähemalt plaanide järgi niipea ei jõua.

Möödund esmaspäeval oli Dirty Pretty Thingsi teise albumi ilmumistähtaeg. Seda märgistati kontserdiga HMV Oxfordi tänava plaadipoes. Kontsert oli tasuta, kuid seda lähemalt uudistama pääsemiseks ja hiljemalt ka autogrammide jagamisele pääsemiseks oli tarvis käepael nihverdada päeva jooksul. Ja kuna neid oli vaid 300 siis ise südametunnistuse asi, kui vara või hilja sellele järele minna. Mina läksin vara, sest ei tahtnud ilma jääda (nii lähedal ja täitsa rahata) ja midagi targemat ka teha polnud. Töötu inimese luksus.

Kontsert ise oli hea. Carl olla pärast kommenteerinud, et kõlas nagu toidupoes oleks mänginud, aga mina küll heli pärast ei nurise. Pigem poepoolse korralduse üle. Aga ah neh, mis seal ikka. Niisiis kolmas kord neid näha ja ei ole veel küllalt. Ma ütlen veelkord – kui kuskil festivalil või tuuril jäävad ette, ärge jätke vaatamata! Pilti ega videot mult pole, netis kuskil kindlasti. Aga mina, kõige lähemalt tulija jõudsin kohale muidugi kõige hiljem ja oli täitsa taga otsas. Autogrammijagamisest. Polnud kunagi sellisele asjale sattunud ja kui uudsest kogemusest ei saanud ära öelda. Nüüd mul on siis autogrammid kah. Hmm. Üks lemmikbändidest, aga erilist rõõmu sest talismanist või kogemusest tunda ei oska. Kuigi tore oli korraks igaühega tõtt vaadata. Midagi teha ega öelda muidugi ei osanud, kuigi moment selleks siiski oleks olnud, oleks väga tahtnud. Aga konveierlindi üritus ja tsipa kahju bändist ja fännidest. Oeh.

Paar päeva hiljem tehti Londonist väljas üllatuskontsert, nii kahesajale inimesele. Olin teadlik ja oleks saanud minnagi, aga mugavus tuli peale või enesealalhoiuinstinkt, teagi kumb – ei meeldi üksi X asulates öö läbi hommikust rongi oodata. Kohalolnud muidugi vandusid, et oli parim kontsert, mis bänd eales teinud. Nagu alati, eksole? 😉 Ei, aga päriselt, see olla nii hea olnud et…kougin siia ka video üles.

Wondering live at Hertford Marquee secret gig 3rd July

Mõeldud oli see soojenduseks nende Hyde Parki Wireless festivali esinemisele järgneval päeval. Nad kuulutati välja kui Morrissey külalised, ei saa sotti kuda või miks, aga ok. Nad tegid pealaval reedel umbes pooletunnise seti, peamiselt vanemad lood. Veidi hiljem esinesid nad teisel väiksemal laval uuesti. Aga mida tegin mina eelmisel kolmapäeval? Selles järgmises postituses.

Ahjaa, kas seda mainisin, et sügisel on neil järgmine tuur? Ja seni mängivad veel paaril euroopa festivalil.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: