anglofiilist melomaan

Yeah I know the words

Posted by veerand &emdash; juuni 21, 2008

Seda lugu ei kuule just tihti. Tuu varasem libertiinide lugu, pole kuskil plaadil ametlikult ilmunud, kui pole just kuhugi b-poolena hiilinud. Selline intiimne nostalgiline lugu.

You’re My Waterloo – Peter Doherty @ Mass – 17th June 2008

Pete ja Babyshambles pidasid Brixtoni Massis möödund nädalal taas residentsi, sama diil, mis eelminegi kord – piletid ukselt, kaks soolo kontserti, üks kogubändikas. Seekord soojendas lisaks The Thirstile ka Babyshamblesi trummar Adam Ficek (Pete trummidel), Babyshamblesi külalisesineja Kyle Falconer The Viewst. Ausalt, ma ei tea, miks ma seda raportit kirjutan, ma ei käinud ise kohal. Aga noh nii palju “huvitavat” toimus. Pete mängis näiteks “Radio America’t” laiaulatusliku soovikampaania tulemusel. Väidetavalt esitati seda Up the Bracketil olevat lugu elavalt lausa esimest korda. Mis veel? Turvabarjäärid olid korralikud nüüd. Esimesel sooloõhtul mängis Pete kolm-neli tundi, kuni 17 inimest oli alles jäänud. Ok, on võimalik, et mul on elu vaja.

Ja veel nii palju klatsi kommentaari esimese video juurde, et Pete pühendas loo Carlile ja mainis, et Carli bänd pidi kontserdi ära jätma. Äää rohkem klatsi te mult ei kuule, kui rohkem teada tahate, lugege muusika klatsiajakirja NME!

Stuudioversioonina:

The Libertines – You’re My Waterloo

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: