anglofiilist melomaan

Yeah I know the words

Posted by veerand &emdash; juuni 21, 2008

Seda lugu ei kuule just tihti. Tuu varasem libertiinide lugu, pole kuskil plaadil ametlikult ilmunud, kui pole just kuhugi b-poolena hiilinud. Selline intiimne nostalgiline lugu.

You’re My Waterloo – Peter Doherty @ Mass – 17th June 2008

Pete ja Babyshambles pidasid Brixtoni Massis möödund nädalal taas residentsi, sama diil, mis eelminegi kord – piletid ukselt, kaks soolo kontserti, üks kogubändikas. Seekord soojendas lisaks The Thirstile ka Babyshamblesi trummar Adam Ficek (Pete trummidel), Babyshamblesi külalisesineja Kyle Falconer The Viewst. Ausalt, ma ei tea, miks ma seda raportit kirjutan, ma ei käinud ise kohal. Aga noh nii palju “huvitavat” toimus. Pete mängis näiteks “Radio America’t” laiaulatusliku soovikampaania tulemusel. Väidetavalt esitati seda Up the Bracketil olevat lugu elavalt lausa esimest korda. Mis veel? Turvabarjäärid olid korralikud nüüd. Esimesel sooloõhtul mängis Pete kolm-neli tundi, kuni 17 inimest oli alles jäänud. Ok, on võimalik, et mul on elu vaja.

Ja veel nii palju klatsi kommentaari esimese video juurde, et Pete pühendas loo Carlile ja mainis, et Carli bänd pidi kontserdi ära jätma. Äää rohkem klatsi te mult ei kuule, kui rohkem teada tahate, lugege muusika klatsiajakirja NME!

Stuudioversioonina:

The Libertines – You’re My Waterloo

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: