anglofiilist melomaan

Kontsert-reis 4/4

Posted by veerand &emdash; mai 22, 2008

Neljandaks muusikaelamuseks jõudsin Londiniumisse. Kuna ööbimiskoht oli Notting Hillis (see tõesti on enamasti üsna posh kant, kuid mitte lootuseltult, ja odavat hostelli leidub seal ka) läksime mõne minuti kaugusele (jalgsi) elava muusika järele. Ma räägin “me”, aga peaksin välja tooma, et reisisin üksi, kontsertidel käisin kaaslastega. Väga relevantne informatsioon, eksole. Ja sattusime Notting Hill Arts Club’i laupäeva pärastlõunasele tasuta üritusele. Ukse kõrval on tilluke kollasest metallist silt, muidu ei viita kohale mitte paganamase miski! Üksi ma seda kohta üles poleks leidnud. Kui aadressi oleks teadnud, oleks võibla uksel seisvalt turvamehelt küsinud. Tembeldati käed ära, trepist alla keldrisse ja oledki kohal. Ja jook pole ka hirmkallis.

Laupäeviti on neil selline üritus nagu Rota

Rough Trade Shops’ RoTa afternoons have been running like clockwork for 7 years now, every Saturday afternoon 4pm – 8pm. It’s ALWAYS free entry. Originally started to replace the legendary Rough Trade instore performances, every week sees 3 or 4 live bands and DJs. Often there is a label showcase but sometimes not. The policy covers basically anything that is (or would be) on sale in the Rough Trade shops, taking in leftfield/alternative genres ranging from post-rock, electronica and alt-folk to fuzzy rock’n’roll and indie-pop, with all the stranger stuff in between.

Oh kurat, pidin ma nende speissi vaatama, see laupäev on Let’s Wrestle, üks mu pisikesi lemmikuid. Pagan.

Igastahes tookord nägin kahte bändi. Nimedega on nüüd raskusi. Esimene neist meeldis mulle küll, raske öelda, kellega neid võrrelda. Lahjem Elbow? Väga ähmaselt sinnakanti. Teine bänd ei meeldinud väga, ei hakka maha tegema.

Aga point on selles, et ma mõtlesin, et miks selle koha nimi nii kahtlaselt tuttav tundub. Mari arvas, et Libertines on seal esinenud, sest miks muidu peaks mulle miski siin ilmas tuttav tunduma? Hirmus, kuidas see inimene mind tunneb! 😛 Mina veel ei uskunud, aga täna vaatasin, et vähemasti Barat on seal dj’nud küll. Death Disco.

Ja sellega saigi kontsert-reis ühele poole. Väga värskendav oli.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: