anglofiilist melomaan

Blood Red Shoes

Posted by veerand &emdash; aprill 16, 2008

Ma olen viimasel ajal mõelnud, et tüdrukutega muusikaüksused on energilisemad, lõbusamad, tigedama saundiga, kui ainult poistest koosnevad bändid. No võta kasvõi CSS või Arcade Fire. Või siis lausa The Kills, White Stripes, Ting Tings, The Subways, The Long Blondes, ei tule rohkem pähe aga neid on ju veel palju, eksole?

Ja need kaks teevad korralikku lärmi. Kui esmalt neist kuulsin, mäletan, et lugesin umbest sellist tsitaati: “uskumatu, et ainult kaks inimest siukest lärmi võivad teha”. Loomulikult tundus see mulle otsekohe suurepärase komplimendina 🙂

Blood Red Shoes – Its Getting Boring By The Sea

Blood Red Shoes – I Wish I Was Someone Better

Inspireeriv, kas pole?

Blood Red Shoes Studio Diary Video diary of Blood Red Shoes filmed during the recording of the debut album in Wales. 2007

Blood Red Shoes – Say Something, Say Anything. The brand new video for ‘Say Something, Say Anything’, the next single released by Blood Red Shoes. The single is out on the 7th of April.

Advertisements

2 kommentaari to “Blood Red Shoes”

  1. Minu lemmikkooslus on The Pipettes. See on suurepärane näide, milline oleks bänd Kuldsed Lindid kui nad oleks head. Ühesõnaga kolm ääretult kena, armast ja andekat naist tegemas mõnusaid lugusid. Siinjuures küljes suured mõjutused kuskilt 60’ndatest, seda nii muusikaliselt kui ka riietuse poolest. Nemad just lärmi ei tee, aga rokivad sokid rulli küll. Ja nende lugu Your Kisses Are Wasted On Me’d olen ma isegi dj’na mänginud ja tundus, et rahvale istus küll. Järgmine kord lasen nende We Are The Pipettes’i ka ära, see ka selline teistest pügalavõrra käredam.

  2. veerand said

    Selle sõnastasid küll hästi: milline bänd Kuldsed Lindid oleks kui nad head oleks. Kujutan ette, et peotujus lähevad nad väga hästi peale.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: