anglofiilist melomaan

Aita leida öö!

Posted by veerand &emdash; märts 16, 2008

Ma ei oska öelda, kuidas Euroopas kultuuriga on. Igatahes kultuurisaateid paistab üllatavalt vähe olevat. Isegi Arte telekanalil. Jah, ma tean, et see on kultuurikanal. Aga ma vaatan sealt umbes kolm korda aastas mõne doki kui peale juhtun sattuma kogemata ja üritan reedeti sihtida Tracksi vaatama, mis tavaliselt ununeb. Kas on halvemat aega kultuurisaateks kui reede hilisõhtul (ja laupäeva ööl/hommikul kordusena)? Urrr, ma ütlen, ausõna. BBC paneb Artele pika puuga ära, häbilugu lausa. Üks sõna: podcast.

Sellegipoolest, kui juba vaatama satun ja hilise tunni tõttu ära ei vaju, on Tracks alati huvitav. Tekitab tunde, et Euroopa on huvitav koht. ee, ma tahtsin öelda, et Prantsusmaa ja Saksamaa tunduvad huvitavatena. Euroopa kultuurisaadet pole ju olemas, ega?

Nonii. Teine lahe üllitis, mis Arte abiga maha saadud on minu meelest dokisari “Durch die Nacht mit...” (“Into the night with”), mis kujutab endast kahe kultuuri-inimese muhedat õhtust/öist kondamist mõnes Euroopa linnas.
Olen näinud Adam Green’i ja Carl Barati Londonis mässamas (vanasti oli Youtube’is olemas, nüüd paistab, et vaid üks jupike on sinna üles jäänud. Aga Albionarks’i media alt peaks endiselt veel leidma – siin.)
Nähtud ka Julie Delpy ja Bela B Pariisis (google videos – siin.
Aga kus on ülejäänud ligi kakskümmend osa? Kas keegi oskab juhatada?

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: