anglofiilist melomaan

mixed nuts

Posted by veerand &emdash; oktoober 8, 2007

Siia postitusse viskan kamaluga erinevaid videosid ja linke.

Esiteks: Rockworldi Death Disco “internetiteleviisor” toimitseb nüüd normalselt. Tasub klõpitseda ekraani kohal paremal asuvatel nupukestel võimisigasasjandusedneedongi. Vaatan hetkel extraid läbi. Paris Trading esitab nakatava loo “Julia”. Esimest korda kuulen sellisest bändist, peab veel uurimisretkele minema. Kyle Falconer esitab üksi “Superstar tradesmani”. The Charlatansi “Oh Vanity” ja siis kahtlane avatud mikrofoni etleja.

Teises osas Hatcham Social, Glasvegas, Milburn, Enter Shikari, ja alustuseks kaks uut Dirty Pretty Thingsi lugu, mis ilmselt uuel albumil ilmuvad. Lõpuks ometi midagi korraliku kvaliteediga. “Come Closer” ja “Plastic Hearts”. Pean tunnistama, et “Plastic Hearts” hakkab end jõudsalt mu kõrva külge kasvatama.

Siis veel Elle s’appelle’il on video valmis:

Video for ‘Little Flame’ by Elle s’appelle and Ste Lucas. Debut single out on Moshi Moshi singles club on the 19th of November 07.

Ja veel Manchesteri televisioonis esinemine:

Elle s’appelle – She sells Sea Shells. Live on the M Channel 29-10-07

Veel üks video:

Nme Catches up with The View, the Enemy, Dirty Pretty Things, Bloc Party, Lethal Bizzle and Babyshambles on set at the LMHR Photoshoot.

Ma ei mäleta täpselt, kuidas see asi oli või kas ma sest üldse õieti aru sain, aga üks briti natsionalistlikumalt häälestatud partei olla koolilastele nänni s.t. muusikat jaganud ja oma kahtlasi, seal hulgas rassismile õhutavaid, ideesid promonud. Love Music Hate Racism kampaania otsustas vastata sama taktikaga – koostada CD, mis promob rassismivastaseid ideid, aga parema muusikaga 🙂 Tuleb nende sinisilmsust imetleda. Aga vat mis naljad sääl Ühendkuningriikides toimuvad.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: