anglofiilist melomaan

popurrii Babyshamblesi, DPT ja myspace’iga

Posted by veerand &emdash; juuni 29, 2007

Keegi on sattunud siia otsinguga ‘nancy tantsima pean’. Kõik on õige. Ma olen 100% veendunud, et kõik need sõnad sisalduvad mu bloogis. Raudselt. Te olite õiges kohas.

Nii, tänane kanne kujutab endast kergetoonilist popurriid.

Adam kirjutas eile Babyshambles’i bloogis (ee, mul ei ole sobivat viidet praegu, aga ma ei mõtle seda välja, ausõna) et käis Peterit raamatu autogrammijagamisel vaatamas. (Muide, psst! raamatu kohta täpsemalt veidi siit. Need, kes Albioni päevikuid on vaadanud, neile tuttavas liinis, aga teistele võivad tunduda na-tu-ke provokatiivsed. Ja verejoonistused on muidugi ka sees. Noh, nüüd ilmselt trükivärvis, nii palju tal kah verd üle pole.) Adam kilkab veel, et album on valmis (noh tootmisse veel minemata) ja esimene singel Delivery tuleb välja 16. septembril. (See lugu on nende myspace‘il üleval.) Nüüd siis hakkavad videosid ja kujundust tegema. Haa, Glasto esinemisest kirjutab kaa: polnud ammu esinenud ega harjutanud ja siis kui lavale hakkasid minema kerkis murettekitav küsimus ‘kuidas see pipedowni intro käiski’, ‘mitu takti enne kui Peteri vokaal beg stealis sisse tuleb’, ‘kas deliverys on teisel korral refrään kaks korda’. Haa, Babyshambles on endiselt oma nime vääriline.

Kuigi mulle tundub, et Dirty pretty things sai Glastol siiski kaootilisema esinemisega hakkama. Mitte püramiidilaval, vaid Lost Vaguenessis Strummerville’il. Ja fototõendite põhjal otsustades on ka nemad endiselt oma nime väärt.

Ahjaa Myspace’i värk, millest eelmine kord kirjutama hakkasin. No praegu on umbes viiekümnel rohkem ja vähem tuntud artistil silm peal. Olen püüdnud oma briti indiele/alternatiivile spetsialiseeruda, aga nii umbes 30% kanti on ka eesti/elektroonikat/folki/muud. Eile tuli The Porter Report oma sõprust pakkuma. Lühidalt on see nagu sõbralikum, inimlikum, vähem ennasttäis ja lõbusam NME videoblog. Soovitan ta videosid vaadata, seal on intervjuud uute artistidega ja klipid esinemistest, väga hea helikvaliteediga.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: